Gwarancja


Na każdy zamówiony u nas pasek dajemy gwarancję jakości skóry i wykonania. Korzystając wyłącznie z najwyższej jakości skór licowych wiemy, że przetrwają one próbę czasu i nie pękną ani nie rozwarstwią się. Moglibyśmy to po prostu obiecać, ale zamiast tego udzielamy tej gwarancji dożywotnio.
 

 

PROSTE ZASADY:

Nie boimy się, że z czasem nasze paski się rozpadną, gdyż skóra wykorzystana do ich wykonania to jednolity surowiec najwyższej jakości. Z tego powodu, przez wszystkie lata naszej działalności jeszcze nikt nie wrócił do nas z paskiem, który popękał lub rozwarstwił się. Bez ryzyka możemy więc udzielać dożywotniej gwarancji na tego typu wypadki. Oczywiście, o naturalną skórę należy dbać, nie powinno się jej przemaczać ani przesuszać – niemniej, nawet takie traktowanie sprawi jedynie, że będzie wyglądała gorzej i wciąż nie będzie się miało co w niej rozkleić. Jednak...


WSZYSCY JESTEŚMY TYLKO LUDŹMI:

A ludzie, którzy już coś robią, czasem popełniają błędy. Dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność również za montaż jak i wytrzymałość klamer, które proponujemy. Kierujemy się bardzo prostą zasadą – jeśli coś dzieje się z wykonanym przez nas paskiem, naprawiamy to. Bezpłatnie.

Co ważne – nie są też potrzebne paragony ani karty gwarancyjne. Zawsze poznamy naszą pracę i skórę.

A CO JEŚLI PASEK ZJE PIES:

Nic mu nie będzie – psu oczywiście. Skóra jest naturalna i takie sytuacje czasem się zdarzają. Nie wyrzucaj tego co zostało – prawdopodobnie klamrę zwierzak oszczędzi, a przynosząc ją do nas zrobimy Ci nowy pasek z rabatem dla stałego klienta! 


DODATKOWO: 

Sprawdzając gdzie aktualnie jesteśmy z naszym pop–up warsztatem, możesz do nas przyjść i poprosić o skrócenie paska lub dorobienie dziurek. Te usługi są gratis dla naszych klientów. Jesteśmy też, jeśli potrzebna będzie pomoc z paskiem, którego nie wykonaliśmy – wierzymy, że nie wiedziałeś o nas kupując go :)


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl