Nasza pracownia

 

Jako pierwsi w Polsce zaproponowaliśmy Wam prawdziwe paski wykonywane ręcznie na miejscu. Już w 2012 roku pierwszy format naszego pop-up warsztatu był dostępny dla klientów krakowskich kiermaszy rękodzielniczych. Paski, które wtedy powstały do dziś służą swoim właścicielom.

 

 

#uczciwie

 

Od samego początku mieliśmy kilka podstawowych złożeń, które do dziś leżą u podstaw naszej pracy. Najważniejsze z nich to uczciwość. Na każdym etapie naszej działalności traktujemy ludzi tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Jeśli mówimy, że pasek jest wykonany z prawdziwej skóry, to znaczy, że tak jest i nie pęknie za miesiąc. Nie ma u nas miejsca na kompromisty w temacie jakości.

 

#lokalnie

 

Jesteśmy z Krakowa, w tym pięknym mieście żyjemy i pracujemy na co dzień. Nie bez znaczenia jest wyjątkowy klimat, jaki lokalni twórcy tutaj odnajdują. Staramy się nie zgubić tego artystycznego pierwiastka i jeżdżąc po całej Polsce umożliwiamy każdemu kto nas odwiedza kontakt z czymś więcej niż tylko produktem. Bardzo ważne dla nas jest również to, że w miarę możliwości współpracujemy z polskimi firmami i dostawcami. Jeśli potrzebujemy czegoś z innych rynków, to rozszerzamy naszą definicję lokalności maksymalnie na Europę. Wyjątkiem są jedynie oryginalne klamry z ojczyzny kowbojów, czyli USA.  

 

PRACOWNIA I SKLEP BLANK:

ul. Św. Agnieszki 3

31-071 Kraków

Zapraszamy w godzinach:

Wtorek-piątek 11-17

Sobota 12-15

W dni targowe pracownia jest ZAMKNIĘTA.

Sprawdź kiedy jesteśmy na targach >> POP-UP WARSZTAT


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl