Na wymiar

Każdy pasek, jaki tworzymy, wykonywany jest na wymiar. Jest to możliwe dzięki temu, że od samego początku powstaje on w naszej pracowni, i nie ograniczają nas standardowo dostępne długości. Posiadanie idealnie dopasowanego paska to nie tylko wygoda, ale i gwarancja dobrego wyglądu.

 

 

  

PASKI DLA KAŻDEGO:

Nasze paski wykonywane są na wymiar, bo uważamy, że to produkty powinny być dopasowywane do nas, a nie my do produktów. Powszechne problemy z dostępną standardową rozmiarówką sprawiają, że kupowany pasek zawsze jest za długi lub za krótki. Wymaga dorabiania dziurek, które nigdy nie będę podobne do tych oryginalnych, a zbyt długa końcówka przeszkadza podczas noszenia i zapinania. Dobre dopasowanie paska sprawia, że mając do dyspozycji 7 oryginalnych dziurek (standardowa odległość między dziurkami to 1 cal, czyli ok. 2,5 cm) będziemy mogli go wygodnie używać zarówno w czasie rodzinnych świąt, jak i pod koniec studenckiego miesiąca.

Aby ułatwić zmówienie paska na prezent przygotowaliśmy pomocnicze tabele rozmiarowe. Wykorzystanie ich może pomóc, ale nie będzie tak dokładne jak pomiar zgodnie z naszą instrukcją, gdyż każda sylwetka jest inna. Jesteśmy też do dyspozycji, jeśli mimo wszystko potrzebna będzie pomoc.

 

JAK ZMIERZYĆ SWÓJ ROZMIAR:

Dobrze zmierzony rozmiar gwarantuje, że będziemy zadowoleni z nowego paska. Jest to proste i najlepiej, jeśli wykorzystamy do tego aktualnie używany, wygodny pasek. Nie musimy się przejmować tym, czy jest on w całości za długi, czy za krótki. Jedyne, co jest nam potrzebne, to metr krawiecki i pewność, na którą dziurkę aktualnie się zapinamy. Nasz rozmiar (obwód w pasie) to odległość między tą dziurką, a wewnętrznym końcem klamry.  Dobrze obrazuje to poniższa grafika:

INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA:

Wcale nie musimy trzymać się standardowych ilości dziurek czy długości końcówek. Jeśli chcesz, aby pasek od nas miał większą tolerancję rozmiarów lub lubisz, gdy końcówka jest długa i sięga do drugiej szlufki w spodniach – wystarczy, że o tym napiszesz w uwagach do rozmiaru w karcie produktu. Skoro robimy pasek od samego początku na wymiar, nie ma powodu, by nie dopasować go w każdym calu. 

Nic nie stoi również na przeszkodzie, abyśmy zmierzyli się z całkiem nowym projektem, który wystarczy nam naszkicować lub przesłać inspiracje abyśmy ocenili, czy będziemy w stanie je wykonać. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl