Jak to działa?

Jak wiecie nasz sklep nie jest typowym sklepem z paskami. U nas każdy produkt powstaje na indywidualne zamówienie. Zależy nam, abyście jak najlepiej zrozumieli jak to działa, dlatego poniżej przedstawiamy krótką instrukcję.

 

  

JAK TO DZIAŁA:

1. WYBIERZ MODEL/KLAMRĘ 

Z menu wybierz kategorię, która Cię interesuje. Wybierasz spośród kolekcji regularnej (dla niej/dla niego) lub pojedynczych klamer kolekcjonerskich. Większość naszych modeli jest za równo damskich jak i męskich, ale aby ułatwić Wam wybór wprowadziliśmy kilka kategorii ułatwiających wyszukanie odpowiedniego modelu. Możecie wyszukać odpowiedni pasek po: przeznaczeniu, szerokości, rodzaju klamry, kolorze klamry, rodzaju paska, czy stylu.

Dlaczego nie możecie wyszukać paska po kolorze skóry? Ponieważ jest to kolejny krok w naszym tworzeniu swojego paska i wszystkie dostępne skóry widoczne są w konfiguratorze wybranego paska. W skrócie: każdy model paska może być w jednym z ponad 20 kolorów do wybory! :)

 

2. WYBIERZ SKÓRĘ

Jeśli wybraliście już interesujący model i weszliście na jego stronę, zobaczycie kilka prostych punktów konfiguracji swojego paska. Pierwszym z nich jest wybór skóry. Klikając w ten punkt otworzy się nowe okno z wszystkimi kolorami do wyboru. Możecie zawęzić wyszukiwanie do odcienia bazowego np. czarnego a następnie wybrać odpowiednią skórę posiłkując się jej parametrami takimi jak grubość, chwyt, faktura, czy wykończenie a następnie zatwierdzić swój wybór przyciskiem WYBIERAM.

 

3. PODAJ ROZMIAR

Gdy mamy wybrany już model i skórę to przychodzi moment na tzw wrażliwe dane -  rozmiar! Nasze paski powstają na wymiar, więc nie musicie sugerować się standardową, sklepową rozmiarówką (ale oczywiście możecie!). Najlepiej podać swój dokładny wymiar zmierzony według naszej instrukcji, znajdziesz ją w każdym modelu paska na dole strony w zakładce Jak Dobrać Rozmiar oraz pod TYM LINKIEM. Swój rozmiar (obwód) wybieramy używając suwaka, pod którym pokaże się również informacja o długości całego paska jak i zakres rozmiarów. Jeśli nosicie paski na dwóch rozmiarach - na biodrach oraz w talii i potrzebujecie więcej dziurek wystarczy podać drugi obwód w uwagach do rozmiaru, albo podać ile dodatkowych dziurek na mniejszy rozmiar potrzebujecie i bez problemu je zrobimy - w końcu każdy pasek powstaje od początku do końca na Wasze zamówienie!

Wiemy, że często kupujecie paski na prezent, dlatego przygotowaliśmy dla Was pomocnicze tabele rozmiarowe dostępne również pod tym samym linkiem powyżej.

Sklepowa rozmiarówka -  krótkie wyjaśnienie. Jeśli chcecie zamówić pasek według typowej rozmiarówki to musisz wiedzieć, że sklepy oznaczają paski na 3 sposoby:

1. Jako rozmiar podają długość całego paska.

2. Jako rozmiar podają długość od początku klamry do środkowej dziurki, czyli obwód, na który się zapinamy (to tak jak w naszym konfiguratorze).

3. Podają dwie wartości, czyli i rozmiar na środkowej dziurce, i długość całego paska.

Jeśli masz wątpliwość co oznacza numer na Twoim starym pasku, lepiej użyj naszej instrukcji do pomiaru :)

 

4. DODAJ PERSONALIZACJĘ (OPCJONALNIE)

Mamy już pasek, ale może warto podpisać jego twórcę i/lub przyszłego właściciela np inicjałami? :) Personalizacja to nic innego jak subtelne tłoczenie na skórze, które możemy wykonać na końcówce paska lub zaraz za klamrą. To świetny dodatek do pasków na prezent! Ta usługa jest dla Was już w cenie.

 

GOTOWE! Teraz dajcie nam ok. 3 dni na wykonania Waszego wymarzonego paska.

Oczywiście gdyby cokolwiek było niejasne, chcielibyście się poradzić, czy coś skonsultować nie bójcie się do nas pisać, czy dzwonić - zawsze chętnie pomożemy!

 

PASKI Z KOŃCÓWKĄ DO WIĄZANIA:

Wiecie o co najczęściej pytacie? O paski z dłuższymi końcówkami do zawiązania! Tak, tak - zawdzięczamy to modzie, blogerkom oraz...średniowiecznym rycerzom, bo to w tamtych czasach dokładnie tak noszono paski (wiedzieliście?) Taki pasek możemy wykonać z każdego modelu dostępnego w naszym sklepie, pod warunkiem, że wybierzecie jedną z miękkich skór i w uwagach do rozmiaru dodacie informację, że prosicie o pasek do wiązania. Taki pasek może mieć standardowo 7 dziurek i gładką końcówkę lub możemy też zrobić więcej dziurek i przedziurkowaną końcówkę do wiązania - Wasz wybór. Odległość od dziurki, na której jest Wasz rozmiar do końca paska to ok 35-40 cm, tak aby wygodnie zawiązać pasek.

 

ZAMÓWIENIA INDYWIDUALNE:

Macie jakieś paskowe marzenie? Nie widzicie modelu, o którym śnicie po nocach? Nie ma problemu! Często realizujemy nietypowe projekty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl