Personalizacja

 

Każdy nasz pasek powstaje na indywidualne zamówienie z połączenia wybranej skóry i klamry. Sam w sobie jest już dzięki temu spersonalizowany. Niemniej, możemy dodatkowo wytłoczyć na skórze inicjały, imię lub symbole. Tym sposobem każde zamówienie staje się unikatowe.

 

 

NA CZYM POLEGA PERSONALIZACJA:

Wybierając dowolny model paska, zarówno z klamrą jak i bez, możemy dodać do niego personalizację, która wytłaczana jest na skórze. Najczęściej są to inicjały lub imię, czasem wzbogacone dodatkowym symbolem. Licowa skóra ma tę cechę, że raz poprawnie wykonane na niej tłoczenie nie zniknie z czasem. Może z upływem lat stać się mniej wyraźne, ale pozostanie na swoim miejscu. Na paskach standardowo wykonujemy personalizację w miejscu widocznym – czyli na końcówce paska lub zaraz za klamrą, gdzie po zapięciu paska tłoczenie jest niewidoczne:

CO MOŻEMY WYTŁOCZYĆ:

Na potrzeby personalizacji zaopatrzyliśmy się w pełen polski alfabet. Mamy więc możliwość wykorzystywania polskich znaków, ale posiadamy również znaki interpunkcyjne, cyfry i symbole. Ze względów praktycznych musieliśmy ograniczyć ilość liter i każdą z nich – poza znakami polskimi – mamy w 2 egzemplarzach. Oznacza to, że spokojnie napiszemy zarówno słowo „mama” jak i „tata” w jednej linijce, ale już „mamma mia” przekroczy nasze możliwości zarówno przez ilość liter „m” jak i „a”. Ta sama zasada dotyczy cyfr. Mimo to, zdecydowana większość personalizacji jakie wykonujemy mieści się w tych ramach. 

Posiadamy również symbole, które występują pojedynczo i najlepiej widać je na przykładzie wykonanego w jednej z naszych skór tłoczenia. Poniżej również przykład inicjałów na końcówce szerokiego paska.
 

 

Możemy również stworzyć nietypowy stempel na indywidualne zamówienie np z logo firmy, znakiem zodiaku, czy innym motywem. Jeśli interesuje Cię taka personalizacja napisz lub zadzwoń do nas: KONATKT 

UNIKALNY PREZENT:

Bardzo często pasek jest pomysłem na prezent. Dzięki nam możesz go kupić bez obaw o trwałość, dodatkowo personalizując go i dopasowując idealnie do potrzeb. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby sprezentowany pasek dostarczył jeszcze więcej emocji, gdyż kupując GIFT CARD podarujesz dodatkowo ciekawe przeżycie. Wiemy z doświadczenia, że taki prezent sprawdza się bardzo dobrze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl