Czym jest Pop-up Warsztat?

Pop-up warsztat Blank jest naszym mobilnym warsztatem, gdzie możesz oglądnąć, wybrać a następnie zamówić stworzony przez siebie pasek. Wykonamy go na Twoich oczach nawet w ciągu 15 minut lub umówimy się na odbiór w dogodnym dla Ciebie czasie.

Wybierasz spośród całej gamy naturalnych skór licowych, klamer z regularnej kolekcji oraz pojedynczych perełek vintage i kolekcjonerskich.

 

  

SPRAWDŹ GDZIE BĘDZIEMY W NAJBLIŻSZYM CZASIE:


13-14 KWIETNIA

Tak, tak dobrze widzicie! To znowu najfajniejszy krakowski Kiermash w Starej Zajezdni na Kazimierzu! Tym razem połączony z targami młodej sztuki. W naszym pop-up warsztacie nie zabraknie nowości kolekcjonerskich, jak zwykle kto pierwszy ten lepszy ;)

MARZEC - KRAKÓW i WROCŁAW!

23-24.04 M1 KRAKÓW

Spontaniczna decyzja i w ostatni przedświąteczny weekend spotkacie nas na Targach Wielkanocnych w M1 Kraków! Będziemy dla Was przez dwa dni (tak, niedziela jest handlowa!) od godziny 9 do 21.

KRAKÓW

Już w pierwszy weekend marca 2-3.03 spotkacie nas na ulubionym krakowskim KIERMASHU, tym razem w Starej Zajezdni na Kazimierzu.

Więcej o wydarzeniu: ZOBACZ NA FB 

WROCŁAW

Następnie 16-17.03 pierwszy raz pojawimy się z naszym pop-up warsztatem we Wrocławiu! Szukajcie nas na targach DOBRY DESIGN w Concordia Design.

Więcej o wydarzeniu: ZOBACZ NA FB

 

3-4 LUTY 2024 WZORY TARGI RZEMIOSŁA

Warszawo widzimy się jak zwykle na Wzorach w Elektrowni Powiśle! Będzie to wspaniała okazja, żeby znaleźć najlepsze upominki na zbliżające się Walentynki. 

Więcej o targach: WYDARZENIE NA FB

UWAGA! Nasza krakowska pracownia będzie nieczynna również 2.02!

GRUDZIEŃ 2023

Na te terminu chyba wszyscy czekacie z niecierpliwością! W grudniu pojawimy się w kilku miejscach, ale również zachęcamy do odwiedzin naszego krakowskiego sklepu stacjonarnego jak i składania zamówień online, w razie wątpliwości można do nas pisać, dzwonić, zawsze pomagamy :) A gdzie się widzimy? Jak zwykle w Warszawie i Krakowie:

2-3.12 WZORY Najlepsze Prezenty - WARSZAWA Elektrownia Powiśle

W pierwszy weekend grudnia, tuż przed mikołajkami, będzie okazja aby wypełnić worki prezentami dla najbliższych! Widzimy się na poziomie -1 warszawskiej Elektrowni Powiśle w sobotę w godzinach 11-21 oraz w niedzielę 11-18.

Przeczytaj więcej: Wydarzenie na Facebooku

 

9.12 KRAKÓW MOOD Świątecznie w Stradom House

Przed nami świąteczna edycja butikowych targów KRAKOW MOOD! W sobotę 9 grudnia 2023 r. od godziny 11 do 17 spotkamy się w pięknych przestrzeniach hotelu STRADOM HOUSE przy ulicy Stradomskiej 12-14 w Krakowie. Kraków Mood zaprosił w swe gościnne progi hotelu wielu krakowskich rzemieślników, projektantów, osoby prowadzące wyjątkowe marki i ciekawe butiki. Koniecznie wpadnijcie i zobaczcie jak tam pięknie!

Przeczytaj więcej: Wydarzenie na facebooku

 

16-17.12 KIERMASH Świąteczne Prezenty Hala Cracovia

Szykujcie się na zimową edycję Kiermashu! Jak zwykle będzie się działo! Kiermash to targi niezależnej mody i dizajnu, gdzie znajdziecie idealne prezenty dla siebie i wszystkich bliskich. W dniach 16 i 17 grudnia spotkamy się z Wami, w dobrze nam wszystkim znanej Hali Cracovia. W sobotę będziemy w godzinach od 11 do 19 a w niedzielę od 11 do 18. Zarezerwujcie sobie więcej czasu, bo to najlepsze prezentowe miejsce w KRK!
 
Przeczytaj więcej: Wydarzenie na facebooku

22-23.12 M1 Kraków

To będzie ostatni moment na zakup świątecznych prezentów! Wpadnijcie do naszego galeriowego pop-up warsztatu i wybierzcie idealnie dopasowany prezent! Będzie również możliwość zakupu Kart Podarunkowych!

 

 

26-28 PAŹDZIERNIK

W tym terminie odwiedzimy nowe miejsce na mapie Krakowa - galerię Serenadę. W ramach targów Shop Local jak zwykle będzie mogli oglądać, wybierać i zamawiać skórzane paski z opcją personalizacji! Będziemy dla Was w godzinach pracy galerii 10-21. Widzimy się?

 

7-8 PAŹDZIERNIK

Piękną, ciepłą jesień (mamy nadzieję!) przywitamy znanym wszystkim krakowskim wydarzeniem jakim jest KIERMASH! Tym razem spotkamy się na Kazimierzu w Starej Zajezdni. Znajdziecie tam polskie marki tworzące oryginalne, etyczne i wykonywane z poszanowaniem dla naszej planety produkty.

Przeczytajcie więcej: wydarzenie na FB

16-17 WRZESIEŃ

Wracamy po letniej przerwie całkiem przyjemnym wydarzeniem jakim jest krakowski Holistic Festival. Będzie coś dla ciała i ducha! Targi marek slow, warsztaty, joga i pyszne orientalne jedzonko! Widzimy się w weekend w Hali Cracovia tuż przy Błoniach.

Więcej informacji >> wydarzenie na Facebook

 

LIPIEC

Wakacje rozpoczniemy jeszcze pod dachem a mianowicie na targach SHOP LOCAL w Galerii Kazimierz. Następnie wakacyjna, plenerowa edycji Kiermashu połączona z Festiwalem Kawy w Shuvary Park Kraków (ul. Saska 23, godziny 11-18) a w połowie miesiąca wyjazdowa ETNOmania w pięknym Skansenie w Wygiełzowie (40 km od Krakowa, godziny 11-19). Będzie fajnie, letnio i klimatycznie! Pogoda zamówiona ;)

Więcej informacji o Kiermash >> wydarzenie na Facebook

A tutaj o ETNOmanii >> www.etnomania.pl oraz wydarzenie na Facebook

 

3-4 CZERWIEC KIERMASH

Nie ma to jak letnia edycja krakowskiego Kiermashu! Jak zwykle w przestronnych wnętrzach Hali Cracovia spotkacie najciekawsze, polskie marki. Do tego zewnętrzna strefa food trucków na zielonej trawce, letnia atmosfera i super klimat na weekendowy chill. Czy kogoś trzeba namawiać? 

Wydarzenie na FB >> KLIKNIJ TU

MAJ

EDIT: na targi w M1 zapraszamy 26-27.07 (piątek, sobota). Wcześniej jesteśmy w naszej pracowni na ul. Św. Agnieszki 3 w godzinach 11 do 17

Już jest majowy rozkład jazdy Blankowego POP-UP WARSZTATU! W tym miesiącu spotkacie nas w Warszawie w naszym stałym miejscu w Blue City (zapraszamy w godzinach 9-21) oraz w Krakowie. Shop Local w Galerii Kazimierz to wydarzenie, na którym będziecie mogli poznać różne ciekawe, małe polskie marki, a w M1 stały już jarmark wyrobów regionalnych. Przypominamy również, że w trakcie trwania targów nasza pracownia jest zamknięta. 

 

1-2 KWIECIEŃ KIERMASH

Teraz to już na pewno wiosna! Zapraszamy na najlepsze targi w mieście, czyli krakowski Kiermash. Tym razem spotkamy się na kazimierzu w Starej Zajezdni. 

Wydarzenie na facebooku >> KLIKNIJ TU

 

MARZEC

Czy to już wiosna? Zapraszamy na marcowy pop-up warsztat w naszych dwóch stałych lokalizacjach: krakowskie centrum handlowe M1 oraz warszawska galeria Blue City. Pssst będą nowości z klamer kolekcjonerskich! Więcej na zachętę nie trzeba ;)

STYCZEŃ I LUTY

EDIT: Taka niespodzianka! Dodatkowy termin pop-up warsztatu 23-25.02 w Galerii Kazimierz w Krakowie w ramach targów polskich marek Shop Local. Odwiedź nasz pop-up warsztat i #stwórzswójpasek na wymiar!

Pomału rozkręcamy pop-up warsztat w Nowym Roku! Zaczynamy od naszych stałych miejsc w krakowskim M1 i warszawskim Blue City. Czeka trochę nowości ;) Jak zwykle będziemy dla Was tworzyć personalizowane paski w godzinach pracy galerii. Zapraszamy!

GRUDNIOWE TARGI ŚWIĄTECZNE

Mamy już dla Was rozkład jazdy naszego pop-up warsztatu w najważniejszym miesiącu w roku - grudniu!

30.11 - 3.12 - Targ Mikołajkowy M1 Kraków

7.12 - 10.12 - Blue City Warszawa

17.12 - 18.12 - Kiermash Świąteczne Prezenty w Hala Cracovia (czytaj więcej)

19.12 - 23.12 - Targ Świąteczny M1 Kraków

Wpadajcie po idealnie dopasowane prezenty dla siebie lub najbliższych! Będzie się działo!

 

LISTOPAD ORAZ TARGI MIKOŁAJKOWE

Po dużej zmianie jaką była dla nas przeprowadzka pracowni wracamy do Was z pop-up warsztatem w naszym stałym krakowskim miejscu, czyli centrum handlowym M1. Mamy dla Was dwa terminy: połowa listopada oraz tuż przed Mikołajkami. Widzimy się?

PAŹDZIERNIK

Jesień zapowiada się wyjątkowo intensywnie! Zaczynamy naszym stałym krakowskim pop-up warsztatem w centrum handlowym M1 5-8.10 . Znajdziecie nas jak zwykle na pasażu po prawej stronie od środkowego wejścia. Następnie znane Wam już miejsce, ale inna impreza, czyli weekendowy Festiwal Jesieniary w Hali Cracovii 15-16.10. Na deser zapraszamy na kiermasz rzemiosła i rękodzieła do warszawskiego Blue City w dniach 20-22.10. 

Facebook: Festiwal Jesieniary

 

DODATKOWY WRZEŚNIOWY TERMIN!

Tam nas jeszcze nie było! W niedzielę 25.09 wraz z naszym pop-up warsztatem odwiedzimy Gdańsk. Zapraszamy Was serdecznie na jesienną edycję targów Bakalie na stadion Polsat Plus Arena. Będziecie mogli stworzyć swój pasek w godzinach od 11 do 19! Z kim się widzimy?

facebook: BAKALIE JESIENNE

Jak dojechać: STADION POLSAT PLUS ARENA

 

WRZESIEŃ

Pierwszy z powakacyjnych miesięcy zaczniemy pop-up warsztatem na jesiennej edycji targów designu WZORY, które już kolejny raz odbędą się w dobrze znanej warszawiakom Elektrowni Powiśle (znajdziecie nas na poziomie -1)

Link do wydarzenia: Targi designu WZORY edycja JESIEŃ 10/11.09

 

Kolejny weekend to ulubiony krakowski KIERMASH, który tym razem zagości w nowej lokalizacji - Hali Lipowej na Zabłociu.

Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem: KIERMASH // JESIEŃ NA ZABŁOCIU

SIERPIEŃ

Było sporo pomysłów na sierpniowy pop-up warsztat, a finalnie znajdziecie nas w naszych stałych miejscach w Warszawie i Krakowie: 18-20.08 BLUE CITY, natomiast kolejny tydzień 24-27.08 centrum handlowe M1 Kraków. Widzimy się?

LIPIEC

Lipcowy pop-up warsztat będzie jeden, ale za to jaki! W niedzielę 17 lipca (godz. 11-19) zapraszamy Was na niezwykły festiwal ETNOmania do skansenu w Wygiełzowie (40 km od Krakowa). Festiwal ETNOmania to warsztaty, targi, pokazy, wystawy, etnoinstalacje, koncerty, prezentacje, ETNOpiknik, Strefa twórcza dla dzieci i wiele innych atrakcji. 

Więcej informacji: www.etnomania.pl

Wydarzenie na facebook kliknij >>TU

CZERWIEC

Czerwiec zapowiada się bardzo pracowicie! Już w weekend 11-12.06 zapraszamy Was do naszego pop-up warsztatu na krakowskim Kiermashu. Letnia edycja tego wydarzenia odbędzie się w Hali Cracovia a wydarzeniu będą towarzyszyć dodatkowe atrakcje m.in. Najedzeni Fest. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem: https://www.facebook.com/events/382371503814488

W kolejnym tygodniu przenosimy nasz pop-up warsztat nad Wisłę na Jarmark Świętojański. Te plenerowe targi będą dla nas debiutem na tego typu wydarzeniach, więc trzymajcie kciuki za pogodę! Kramy będą zlokalizowane na Bulwarze Czerwińskim, zaraz przy rzeźbie Smoka Wawelskiego, będziemy tam dla Was codziennie od 16 do 26 czerwca w godzinach 10 do 22

 

MAJ

Miesiąc maj rozpoczniemy dla odmiany urlopem :) Jedziemy ładować baterie a wszelkie zamówienia złożone w dniach 29.04-8.05 będziemy realizować od 9.05. A już od 12.05 widzimy się w warszawskim Blue City, jak zwykle pod fontanną. Pod koniec miesiąca pojawimy się w naszym stałym miejscu w M1 Kraków. 

 

23-24.04 Kiermash Poczta Główna

Na to wydarzenie zawsze czekamy z niecierpliwością! Krakowski, wiosenny Kiermash w nowym miejscu - Klubie Spotkań mieszczącym się w budynku dawnej Poczty Głównej w samym centrum Krakowa na rogu ulic Wielopole i Westerplatte. 

Więcej o wydarzeniu przeczytacie tu: https://www.facebook.com/events/1384525848659659

 

KWIECIEŃ

Kwiecień rozpoczęliśmy warszawskimi targami a kolejne weekendy spędzimy w naszym mieście Krakowie. 08-10.04 (niedziela handlowa!) zapraszamy do pop-up warsztatu w naszym stałym miejscu w Centrum Handlowym M1 a pod koniec miesiąca nie lada rarytas, czyli KIERMASH na Poczcie Głównej! 

M1 Kraków 23-26.03 oraz WZORY 02-03.04

Pod koniec marca znów zawitamy do krakowskiego M1 i również tym razem oprócz pasków na wymiar będziecie mogli zakupić nasze breloczki cegiełki na pomoc Ukrainie. A w kolejny, już kwietniowy, weekend zapraszamy Was na targi designu WZORY do warszawskiej Elektrowni Powiśle, szukajcie nas na poziomie -1.

GRAND BAZAR 04-05.03 Blue City Warszawa

Jak wszyscy wiemy sytuacja na świecie jest trudna. Staramy się pomagać jak umiemy, dlatego dochód ze sprzedaży każdego breloczka w trakcie targów w Blue City Warszawa przekażemy na pomoc Ukrainie.

LUTY

Nie ma to jak weekend z pop-up warsztatem ;) na początku lutego odwiedzimy warszawskie Blue City a następnie krakowskie M1. Pod koniec miesiąca powinna pojawić się świeżutka dostawa kolekcjonerskich klamer prosto z USA. To chyba wystarczająca motywacja żeby nas odwiedzić! 

STYCZEŃ

Pomału rozkręcamy się w Nowym Roku i na początek zapraszamy naszych krakowskich klientów do pop-up warsztatu w M1 w dniach 12-15.01. Następnie coś dla zawiedzionej naszą grudniową nieobecnością Warszawy - nowe miejsce - Centrum Janki i targi Hello Fashion w dniach 20-22.01. Widzimy się?

18-19.12 KIERMASH

Nadchodzą najbardziej wyczekiwane targi w roku, czyli Świąteczny Kiermash! Przygotowujemy się do nich solidnie i ćwiczymy szybkie pakowanie, tak aby nikt nie musiał długo czekać :) Przypominamy też o możliwości złożenia zamówienia na Kiermashu i odbioru w tygodniu w naszej pracowni koło ronda Grzegórzeckiego.

 

Więcej informacji o Kiermashu: https://www.facebook.com/events/1079736599233131

GRUDZIEŃ

Raz, dwa i mamy grudzień! W tym miesiącu nigdy nie ma nudy :) Zaczynamy pop-up warsztatem w M1, następnie nowe dla nas miejsce na mapie Krakowa, czyli galeria Bonarka i targi Hello Fashion a na deser krakowski Kiermash w Muzeum Inżynierii Miejskiej na Kazimierzu. Wiemy, że warszawscy klienci bardzo liczyli na nasze odwiedziny w tym miesiącu, ale niestety tym razem się nie uda. W zamian dajemy Wam darmową wysyłkę paczkomatem Inpost przez cały miesiąc! To co? #stwórzswójpasek lub podaruj naprawdę dopasowany prezent!

 

Więcej informacji o Kiermashu TUTAJ

 

 

LISTOPAD

Listopad zaczniemy od pop-up warsztatu w krakowskim M1 a w połowie miesiąca pojawimy się w nowym miejscu w Warszawie, czyli w galerii Atrium Reduta. 

Psst będą nowe klamry kolekcjonerskie i to prawdziwe unikaty! Kto się skusi?

 

PAŹDZIERNIK

W październiku zapraszamy Was na kilkudniowe wizyty naszego pop-up warsztatu w dwóch galeriach handlowych. Na początek M1 Kraków (tym razem po prawej stronie idąc od środkowego wejścia) a następnie Blue City Warszawa jak zwykle na poziomie -1 koło fontanny. Będziemy tworzyć dla Was paski na wymiar w godzinach pracy galerii. Do zobaczenia!

2.10 Niech Żyje Rzemiosło!

Nie damy Warszawie długo na nas czekać i w pierwszą sobotę października znów odwiedzimy Elektrownię Powiśle, bo przecież nie może nas zabraknąć na wydarzeniu poświęconemu markom, które łączą nowoczesne projektowanie z tradycyjnymi metodami produkcji. Zapraszamy Was serdecznie w sobotę w godzinach 11-19 do przestrzeni The Market na poziomie -1.

Więcej o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/179019620982988

WRZESIEŃ

Nie zwalniamy! Wrzesień zapowiada się pracowicie i ekscytująco. Już w drugi weekend miesiąca pop-up warsztat będzie miał zaszczyt zagościć w przedpole pałacu wilanowskiego w ramach Królewskiego Festiwalu Rzemiosł. Kolejny weekend to Wasz ulubiony krakowski Kiermash, edycja jesienna w Muzeum Inżynierii Miejskiej na Wawrzyńca. A na zakończenie warszawskie targi designu Wzory w Elektrowni Powiśle. Będziecie z nami?

Więcej informacji o wydarzeniach:

Królewski Festiwal Rzemiosł  https://www.wilanow-palac.pl/krolewski_festiwal_rzemiosl.html

Kiermash https://www.facebook.com/events/600163821352777  http://kiermash.pl/

Wzory https://www.facebook.com/events/316345100143860 

 

 

 

SIERPIEŃ

W sierpniu pop-up warsztat aż 3 razy! Na początek plenerowa, letnia edycja Kiermashu w otoczeniu zieleni Parku Jordana w ramach festiwalu Krakow Culture Summer. Następnie nasz stały punk w krakowskim M1, a na deser Festiwal ETNOmania w skansenie w Wygiełzowie. Będzie się działo!

Więcej informacji o wydarzeniach: 

Kiermash http://kiermash.pl/  https://www.facebook.com/events/377153943772375

Festiwal Etnomania http://etnomania.pl/  https://www.facebook.com/events/325429859182592

23-26.06 M1 Kraków

Wjechaliśmy do M1 z naszym nowy POP-UP WARSZTATEM! Będziemy tworzyć dla Was paski od środy do soboty. Znajdziecie nas na pasażu po lewej stronie od środkowego wejścia. Widzimy się?

19-20.06 Kiermash w Hype Park

W końcu doczekaliśmy się kolejnej edycji Kiermashu tym razem w wydaniu plenerowym! Nowy format wydarzenia w nowym miejscu na mapie Krakowa a do tego premiera naszego nowego POP-UP WARSZTATU! Wpadajcie na Kamienną do Hype Parku po ręcznie robione paski i inne dobra od polskich twórców.

IDZIE NOWE!

Już w czerwcu będziecie mogli oglądać, wybierać i zamawiać swoje spersonalizowane paski w naszym nowym POP-UP WARSZTACIE! We współpracy ze Studiem Rygalik przez ostatni rok pracowaliśmy nad nowym formatem naszej usługi. Większy i łatwiejszy wybór, samodzielna możliwość konfigurowania oraz atrakcje wizualne w postaci całego procesu powstawania paska wykonywanego przy użyciu pięknych, nowych, ręcznych maszyn! To wszystko czekać będzie na Was w naszych stałych punktach w ramach dni targowych w M1 Kraków jak i Blue City Warszawa oraz podczas innych wydarzeń, o których będziemy Was informować na bieżąco. Stwórz Swój Pasek w nowym POP-UP WARSZTACIE Blank.

PS co więcej BLANK leathercrafts to już niebawem BLANK BELTS ;)

MAJ M1 Kraków i Blue City Warszawa: 

Pop-up Warsztat powraca a wraz z nim sporo wiosennych nowości! Szczególnie koneserzy klamer kolekcjonerskich będą mieli w czym wybierać ;) Znajdziecie nas w naszych stałych miejscach, czyli w krakowskim M1 po lewej stronie od środkowego wejścia oraz w warszawskim Blue City koło fontanny. Z kim się widzimy?

 

MARZEC M1 Kraków i Blue City Warszawa

EDIT: Z powodu zamknięcia galerii handlowych targi w Blue City zostają odwołane 

W marcu zapraszamy Was do naszych dwóch regularnie odwiedzanych miejsc, czyli krakowskiego centrum handlowego M1 oraz warszawskiego Blue City. Nadchodząca wiosna to świetna okazja, aby trochę poszaleć i zamiast czarnego paska wybrać na przykład wiśniowy :)

 

27-28.02 Targi Designu WZORY Elektrownia Powiśle 

Na koniec miesiąca zapraszamy wszystkich do ciekawych przestrzeni warszawskiej Elektrowni Powiśle. Piękne nowe skóry i klamry czekają! 

 

12-13.02 BLUE CITY Warszawa

Korzystając z chwili "luzu" wraz z naszym pop-up warsztatem odwiedzimy w lutym Warszawę i to dwa razy! Na początek targi rzemiosła w BLUE CITY (pod fontanną) a na deser Targi Designu WZORY w Elektrowni Powiśle. Z kim się widzimy? :)

 

11-13.12 oraz 18-20.12 C.H. M1 KRAKÓW

A jednak zobaczymy się jeszcze w oba grudniowe przedświąteczne weekendy! Zapraszamy po naprawdę dopasowane prezenty do naszego pop-up warsztatu w krakowskim M1. 

02-05.12 C.H. M1 KRAKÓW

Wracamy do Was z pop-up warsztatem w krakowskim M1! Będzie nas można spotkać od środy do soboty w godzinach pracy galerii nieopodal środkowego wejścia. Czeka pełno nowych klamer kolekcjonerskich i innych pomysłów na spersonalizowane prezenty. Zapraszamy!

17-18.10 WZORY Warszawa - ODWOŁANE!

W końcu doczekaliśmy się wiosennych Wzorów w jesiennym wydaniu ;) Premiera Blank na WZORACH! Jak pisze organizator "WZORY to prestiżowe targi designu, przyciągające tysiące odwiedzających. To raj dla wielbicieli pięknych wnętrz i dobrego designu. To miejsce, w którym spotkacie młodych designerów i polskich rzemieślników!", więc nie może i nas tam zabraknąć. Warszawo widzimy się w październiku w Domu Braci Jabłkowskich!

09-10.10 Blue City Warszawa 

Październik przywitamy w stolicy. Zapraszamy Was do naszego pop-up warsztatu w centrum handlowym Blue City a w kolejny weekend na targi designu WZORY.

19-20.09 Kiermash Kraków

Wraca nasz ulubiony Kiermash! Już we wrześniu spotykamy się na krakowskim kazimierzu. Z tej okazji mamy też dla Was niespodziankę, w trakcie Kiermashu na drugi pasek (w tej samej cenie lub tańszy) dostaniecie od nas 20% zniżki a dla tych, którzy nie dadzą rady wpaść do naszego pop-up warsztatu dajemy na zakupy online -10% z kodem: KIERMASH. 

W związku z obostrzeniami i ograniczeniem ilości osób na terenie targów przypominamy o konieczności zarejestrowania się przez formularz kontaktowy dostępny pod linkiem: https://forms.gle/c2sCDVnd79ZYhVTz6

28-30.08 Blue City Warszawa

Korzystając z jednej z nielicznych niedziel handlowych zawitamy w ostatni sierpniowy weekend do Warszawy. Znajdziecie nas pod samiutką kopułą w Blue City. Ponieważ lato trwa nadal czekać na Was będą nie tylko paski skórzane, ale również lekkie plecionki. Do zobaczenia!

 

 

22-25.07 M1 Kraków

Lato w mieście? Super! Odwiedźcie nasz pop-up warsztat w krakowskim M1. Czeka dużo nowych, pięknych, letnich plecionek. Znajdziecie nas na pasażu w części galerii bliżej OBI. Widzimy się!

 

19-20.06 Blue City Warszawa

Pomału wracamy do Was z naszym pop-up warsztatem a zaczynamy od dwudniowych targów w centrum handlowym Blue City na warszawskiej ochocie. Wpadajcie do naszego pop-up warsztatu po prezent dla taty i nie tylko ;)

WZORY Warszawa - przełożone na inny termin!

EDIT: WZORY przełożone na inny termin! "W związku z koronawirusem i zarządzeniem Głównego Inspektora Sanitarnego podjęliśmy decyzję aby przełożyć wiosenną edycję WZORÓW na najbliższy możliwy termin." Będziemy Was informować na bieżąco.

Premiera Blank na WZORACH! Jak pisze organizator "WZORY to prestiżowe targi designu, przyciągające tysiące odwiedzających. To raj dla wielbicieli pięknych wnętrz i dobrego designu. To miejsce, w którym spotkacie młodych designerów i polskich rzemieślników!", więc nie może i nas tam zabraknąć. Warszawo widzimy się w weekend!


Marzec 2020

Budzimy się z zimowego snu i ruszamy na poszukiwanie wiosny! Zaczynamy comiesięcznymi targami w M1 Kraków, następnie nasz debiut na WZORACH w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie a na deser ukochany krakowski KIERMASH

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl