Wymień skórę w swoim pasku

 

W naszej pracy przykładamy szczególną uwagę nie tylko do jakości, ale i ekologii. Skóry, które wykorzystujemy, pochodzą z garbarni stosujących metody roślinne, dzięki czemu choć w małym stopniu zmniejszamy ilość zanieczyszczeń. Staramy się również jak najmniej wyrzucać, do czego zachęcamy również Was proponując wymianę skóry w starym pasku. 

 

 

PASEK Z TWOJĄ KLAMRĄ:

Mimo że mamy szeroką ofertę klamer, bardzo chętnie wspieramy ideę less-waste promującą minimalizowanie ilości odpadów. Jeśli masz pasek, który delikatnie mówiąc nie jest już jak nowy, ale lubisz jego klamrę, z nami możesz dać jej nowe życie. 

Dobranie nowego pasa do klamry wcale nie jest trudne. Większość klamer produkuje się w standardowych rozmiarach od 15 do 45 mm. Aby dobrać właściwy rozmiar skóry, wystarczy zmierzyć szerokość dotychczasowego paska lub, jeśli go nie ma, miejsca wewnątrz klamry. Najbardziej typowymi wymiarami klamer są 30, 35 i 40 mm, jednak skóra do nich pasująca będzie miała ok. 1 mm mniej. To po to, aby swobodnie przechodziła przez klamrę i całość była wygodna w użytkowaniu. 

Jeśli posiadasz klamrę o nietypowym rozmiarze i chciałbyś zamówić do niej jeden z kawałków naszej skóry – po prostu skontaktuj się z nami. Doradzimy, który rodzaj skóry będzie odpowiedni dla danego zastosowania i przygotujemy pasek specjalnie dla Ciebie. 

 

MONTAŻ KLAMRY NA NOWYM PASKU:

Aby ułatwić montaż klamry razem z każdym paskiem wysyłamy jeden z dwóch rodzajów zakładki montażowej oraz zestaw nitów lub śrubek kaletniczych, a poniżej przygotowaliśmy dokładną instrukcję. Pasek przygotujemy na wskazany rozmiar, jednak należy pamiętać, że oprócz miary zdjętej zgodnie z naszą instrukcją, potrzebujemy rozmiar samej klamry. To nieco więcej zachodu niż kupno całego nowego paska, ale czego nie robi się dla słusznej sprawy, prawda?

1. Załóż swoją klamrę i włóż nakrętki śrubek w otwory. Zwróć uwagę by klamra i nakrętki były skierowane w tą samą stronę.
2*. Jeśli samodzielnie skracasz pasek to dosuń go do nakrętek za klamrą, wyrównaj i dociśnij aby zaznaczyć miejsce na otwór. Możesz też zamocować nową skórę na wszystkich trzech śrubkach przez dosunięcie do klamry.
3. Zamocuj wstępnie zakładkę w dziurce na końcu nowego paska i załóż szlufkę.
4. Dokręć zakładkę śrubeczkami za klamrą, dosuń szlufkę i dokręć trzecią śrubkę. Gotowe!


WYBIERZ SKÓRĘ DO SWOJEJ KLAMRY


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl